4 porady dotyczące wizyty w klubie plażowym

Klub plażowy to obiekt położony przed plażą, który oferuje wygody i usługi hotelu, z wyjątkiem korzystania z pokoju.

To znaczy, że masz pełny dostęp do basenu i plaży, więc jest idealny, jeśli zatrzymujesz się w airbnb lub hotelu, który nie jest przy plaży. Są też prysznice i przebieralnie, więc można się odświeżyć po dniu spędzonym na słońcu i morzu. Wyróżnia się ekskluzywną atmosferą, a przez cały czas pobytu oferuje pyszne jedzenie i orzeźwiające napoje. Klub plażowy, zwany również beach clubem, może znajdować się wewnątrz hotelu lub być obiektem przeznaczonym wyłącznie do tego celu. Jeśli masz zamiar odwiedzić jeden, oto najlepsze wskazówki, abyś był gotowy do zabawy bez żadnych obaw.

1. Dowiedz się, co jest zawarte w rezerwacji klubu plażowego

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć przed wizytą w klubie plażowym, jest dokładne zapoznanie się z tym, co jest zawarte w rezerwacji. Szafki mogą kosztować dodatkowo. O klubach plażowych i hotelach nad morzem bałtyckim przeczytasz w https://www.edebki.pl

2 Sprawdź styl klubu plażowego, który zamierzasz odwiedzić.

Istnieją kluby plażowe tylko dla dorosłych, w których panuje imprezowa atmosfera. Jeśli planujesz wybrać się do klubu plażowego z przyjaciółmi lub swoim partnerem, rozważ te zorientowane tylko na dorosłych.

Są one znane z tego, że są bardzo uroczyste, z modną muzyką od gościnnego DJ-a, niektóre mają nawet konkursy i różnego rodzaju pokazy. Z kolei jeśli wybierasz się z rodziną, w innych klubach znajdziesz kąciki zabaw dla dzieci i specjalne menu dla najmłodszych.

3. Sprawdź, jaki jest dress code w klubie plażowym

Klub plażowy ma wytyczne, których należy przestrzegać. Postaw na stroje w stylu casual-chic, czyli kostiumy kąpielowe, stroje plażowe i stylowe sandały. Unikaj dżinsów lub sportowych stylizacji, które wyglądają zbyt swobodnie, ponieważ wiele miejsc zastrzega sobie prawo do wstępu. Nie zapomnijcie o plażowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych!

4. Weź tylko to, co będzie potrzebne w klubie plażowym

Ten punkt idzie w parze z dwoma poprzednimi. Wiedząc, co jest zawarte w rezerwacji, unikniesz przewożenia dodatkowych rzeczy. Jeśli miejsce nie oferuje usługi ręczników, zdecyduj się na zabranie sarongu, który oprócz tego, że jest lekki, nie zajmie dużo miejsca i możesz go użyć jako torby plażowej.