Rodzinne wakacje w gospodarstwie agroturystycznym

Ciekawa odmiana od hałasu miasta

Wakacje w nowej rzeczywistości wyglądają często nieco inaczej, niż zwykle.
W ramach izolacji związanej z koronawirusem wielu ludzi wybiera spokojniejsze miejsca. Zatłoczone hotele w popularnych, obleganych przez turystów miejscowościach są wybierane rzadziej, ponieważ niosą więcej niebezpieczeństw.

Tajlandzka, Syjamska, agroturystyka!

Na popularności zyskują m.in. gospodarstwa agroturystyczne

To miejsce atrakcyjne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dorośli znajdą tu spokój, ciszę (brak ruchliwych ulic, głośnych dźwięków miast), piękne krajobrazy – gospodarstwa są położone wśród zieleni, często nad jeziorem, czy w górach. Śpiew ptaków, szum drzew, blask słońca o poranku, pyszne, naturalne śniadanie w ogrodzie, kawa w cieniu lipy i relaks z książką na hamaku… Czegóż można chcieć więcej?
Dzieci także będą zachwycone. Obserwowanie i możliwość samodzielnego zajmowania się np. kozami, kurami, królikami czy świnkami to wielka przygoda. Gospodarstwa agroturystyczne często oferują tego typu zajęcia polegające na zbieraniu trawy i karmieniu królików, sypaniu ziarna kurom, karmieniu młodych kóz mlekiem z butelki. Zabawa z pieskiem, kotkiem, zabawa na świeżym powietrzu, na łące, na boisku, spacery po polnych drogach – szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci sprawi, że na pewno nie będą się tu nudzić, będą wręcz zachwycone i nie będą chciały wyjeżdżać.
Czas biegnie tu inaczej, od wschodu słońca do zachodu. Czas spędza się aktywnie lub leniwie – wedle upodobań.
Każdy znajdzie coś dla siebie w pięknym miejscu i cudownych okolicznościach przyrody.